Gdzie urządzić imprezę firmową?

impreza firmowaPraca pracą, ale czasem trzeba odpocząć również w gronie swoich współpracowników. Wszelkie imprezy firmowe stały się ostatnio bardzo modne. Bilard, kręgle, klub – to takie oklepane. A może by postawić na coś innego?

Ostatnio, niezwykle dużą popularnością mogą się pochwalić Exit roomy. Jest to wspaniała frajda, która pozwala rozwijać pracę zespołową jak również rozwiązywanie tajemnic w określonym czasie. Wskazane jest się tam wybrać w grupie najbliższych znajomych albo rodziny. Można również zaplanować tam imprezy przykładowo urodziny, a dzięki temu, że w większości tego typu miejsc istnieje parę pokoi – tajemnic więc można się tam również udać w większej grupie.

Ostatnimi czasy niezwykle modne stało się urządzanie wieczorów panieńsko – kawalerskich w exit roomach. Głównie, jeżeli są to nieduże uroczystości. Często pojawiają się 2 załogi, jedna od narzeczonej, a druga Pana Młodego oraz dzielą się na 2 pokoje, a potem ze sobą rywalizują, komu pierwszemu uda się rozwiązać zagadkę skrytą w tajemniczych pokojach. Po rozwiązaniu zagadek narzeczeni mogą iść dalej świętować ostatnie dni swojej wolności i świętować wygraną.

Pokoje tajemnic to również świetna zabawa dla fanów seriali kryminalnych – w każdym pomieszczeniu, tak jak w każdym odcinku znajduje się inna zagwozdka. Dzięki takiej zabawie możemy się poczuć jak na przykład Indiana Jones. Ponadto ceny w tego typu exit roomach za osobę, są porównywalne do cen biletów kinowych, a jest to rozrywka, która spowoduje, iż będziemy musieli wytężyć swoje umysły, niemniej jednak także będziemy się świetnie bawić. Znaczące jest również to, że nie każdej grupie uda się rozwiązać zagadkę w przeznaczonym czasie zatem jeśli nam się uda, to możemy być z siebie dumni.

Podczas takich gier jesteśmy w stanie się też dowiedzieć czegoś nowego na temat współuczestników. W exit roomach znajduje się dużo zagadek, jakie wymagają przeróżnych umiejętności od graczy i wówczas wychodzi, kto z naszych znajomych jakie ma zdolności. Exit roomy coraz częściej również są wykorzystywane w celach integracyjnych. Dużo korporacji wykupuje pomieszczenia dla swoich podwładnych, którzy później losują do którego pokoju trafią. Dzięki temu pracodawca może wymieszać wszystkich podwładnych nie zważając na zajmowane stanowiska. To pozwala się bliżej poznać w obrębie konkretnej organizacji co przekłada się na stosunki w pracy. Jak można zauważyć exit roomy są dla każdego oraz na dowolną okazję.

UPDATE (20.09.2018): Jak się okazuje, escape room to również doskonała opcja na organizację urodzin. Nawet dla dzieci, ale również dla nastolatków, czy współpracowników. Zdecydowanie warto korzystać z takich oryginalnych możliwości, jakie dają nam współczesne czasy.

Może Ci się również spodoba