Drogi rower do miasta

Osoby, które poruszają się na co dzień rowerami, wiedzą, jak ważne jest to, żeby był on wygodny. Nie ma nic gorszego niż dotarcie na przykład do pracy ze złym samopoczuciem. Oczywiście lepszy rower jest też zdecydowanie droższy od zwykłego składaka.

Co więcej, przy takim miejskim rowerze ważna jest również jego waga. Każdy kto żyje w dużym mieście wie, że w chwili obecnej mamy bardzo dużo ścieżek rowerowych, ale też w niektórych miejscach, gdzie jeszcze nie są ukończone, rowerzyści czasami natrafiają na utrudnienia i muszą czasami przenieść rower, czy też nawet wejść z nim po kilku schodkach.

Natomiast przy tych wszystkich kwestiach nasuwa się też pytanie, czy warto inwestować duże pieniądze w rower, który będziemy zmuszeni zostawiać bez opieki w różnych miejscach. Wiadomo, że jeżeli ktoś ukradnie nam rower za kilkadziesiąt złotych będzie to zdecydowanie mniejsza strata, niż gdyby zaginął nam rower za kilka tysięcy. Musimy więc pomyśleć, czy będziemy mieli jak zabezpieczać taki drogi rower.

Może Ci się również spodoba